ładowanie strony

O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej, na której to, chciałbym przede wszystkim pokazać wykonane przeze mnie zdjęcia, ale też napisać kilka słów o sobie.

Obecnie oglądana przez Ciebie strona internetowa jest świeżą wersją i kilka rzeczy wciąż jest rozwijanych i poprawianych.
Fotografią zacząłem zajmować się jeszcze w czasach szkoły średniej, czyli w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to najbardziej dostępnym aparatem fotograficznym był Zenit. Wtedy też zacząłem kompletować sprzęt do własnej ciemni fotograficznej, która dostarczyła mi wiele fajnych chwil, ale też poszerzyła wiedzę techniczną, którą w dzisiejszych, cyfrowych czasach trudno już zdobyć. Po fotografii analogowej nadszedł jednak czas na fotografię cyfrową i tak, od kilku już lat moje zdjęcia powstają w oparciu o tą technikę, która ma swoje plusy, ale też minusy w porównaniu do popularnej kiedyś kliszy.
Część tego co udało mi się dotychczas sfotografować, przedstawiam na tej stronie, na której będę na bieżąco pokazywał też nowe zdjęcia.
Od około dwóch lat zajmuję się też fotografowaniem wnętrz. Dziedzina ta jest bardzo ciekawa i wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji. Więcej o fotografowaniu wnętrz można przeczytać w odrębnym wpisie na stronie.
Zapraszam do oglądania i do kontaktu poprzez wygodny formularz. Pracuję na terenie całego kraju i za granicą.